O nás

Mít vymazlené bydlení, vědět, co si uvařit a co napéct pro nedělní návštěvu, udělat něco pro svou krásu a zdraví a ještě si užít volný čas? Všechno se to dá zařídit! 

Magazín Fajntipy.cz si dává za cíl přinášet vám užitečné rady a nápady na to, jak si zjednodušit a zpříjemnit život, ať už jde třeba o efektivní úklid, přípravu poctivé svíčkové, nebo dokonalý víkendový výlet. 

Fajntipy.cz jsme po několika měsících příprav spustili v roce 2022 a od té doby zvyšujeme nejen počet článků, ale i množství nových čtenářů, ale i těch, kteří se k nám pro inspiraci vracejí.

Spolupráce

Nejlepší články obvykle vznikají na základě vlastních zkušeností. Rádi mezi sebou přivítáme každého, kdo se o nejrůznější vychytávky zajímá a zároveň je chce předat ostatním. 

Nabízíme možnost jak krátkodobé, tak dlouhodobé spolupráce na tvorbě obsahu pro náš portál. Pokud máte hlavu plnou nápadů a chtěli byste se o ně podělit, ozvěte se nám na e-mail info@fajntipy.cz!

Reklama

Hledáte vhodný prostor pro inzerci v podobě PR článků, bannerů nebo soutěží? Zajímá vás, kolik čtenářů by váš článek oslovil a kolik očí by spatřilo banner na titulní stránce? Kontaktujte nás na e-mailu info@fajntipy.cz! Ozveme se vám zpátky – ať už s obecnějším návrhem spolupráce, nebo s konkrétní nabídkou.

Kontakt

Každé připomínce a každému návrhu jsme otevřeni a rádi si vaše názory přečteme. Dejte nám vědět, co se vám u nás líbí a co bychom ještě mohli vylepšit!

Provozovatel

 

Aira.media

Aira Communication, s.r.o.

IČO: 24786802

Adresa: Vratislavova 57/1, Vyšehrad, 128 00 Praha

Šéfredaktor: Mgr. Petra Malá

www.aira.media